Twój koszyk: masz 0 produktów

     WYSZUKIWANIE:
Szybkie Wyszukiwanie


Wyszukiwanie Zaawansowane »

KATALOG:
Kategorie
  »

Naklejki na zamówienie
FAQ

 

Ale o co chodzi?

 

Naklejki Sticky tape to tworzywo sztuczne w formie cienkiego winylu z podkładem klejącym. Precyzyjnie wycinamy w nim kształty, które później możesz nanieść na swój sprzęt.

 

Czy to czasami nie zniszczy mojego MacBooka / iPada / iPhona / samochodu ?

 

Nie. Nasze naklejki wykonujemy z najwyższej jakość folii Amerykańskiego producenta (część odblaskowych lub transparentnych folii pochodzi z Niemiec). Gwarantuje to trwałość i łatwość demontażu. Bez śladów kleju.

 

Jak je zamontować ?

 

Montaż naszych naklejek winylowych jest niezwykle prosty. Zamówiony wzór dostajesz na bezbarwnej folii (tzw. transport) która odklejasz od papierowego podkładu, a następnie przyklejasz na sprzęt lub samochód (który wcześniej musi być dokładnie oczyszczony, aplikacja na samochodach powinna przebiegać w dodatnich temperaturach ok +10 stopni Celsjusza). Przyklejanie najlepiej rozpocząć od jednego z boków (po wcześniejszym wycentrowaniu wzoru) aby potem powoli wprasowywać naklejkę przy pomocy np. miękkiej szmatki. Zapobiegnie to powstaniu bąbli.

 

 

Po naklejeniu i wprasowaniu wzoru, należy przystąpić do DELIKATNEGO odklejania bezbarwnej folii transportowej, tak aby na nośniku (laptop, samochód itp..) został sam wzór. Jeśli podczas tej operacji, jakaś część naklejki odrywa się wraz z transportem, należy operację przerwać i ponownie wprasować element który się nie przyczepił. Skiny na laptopy, iPady czy iPhony należy montować po wcześniejszym zwilżeniu WYŁĄCZONEGO sprzętu mokrą szmatką. Wyciśnięcie resztek wody spod naklejki (np. kartą kredytową, tylko uważajcie by jej nie złamać ;) pozwoli cieszyć się idealną aplikacją, bez bąbli!

 


 

A czy nie taniej kupić drukowaną nalepkę?

 

Taniej na pewno, ale nie lepiej. Nasze ręcznie robione naklejki winylowe oferują ostre, wektorowe wzory, w kolorach które nie utracą intensywności, nie mają denerwującego tła i nie pozostawią po sobie tony niezmywalnego kleju! Tandetnym nalepkom mówimy zdecydowane nie! Ich miejsce niech pozostanie na promocyjnych paczkach cukierków i w albumach piłkarskich nastolatków.

 

Czy mogę poprosić o indywidualny wzór / kolor / rozmiar ?

 

Oczywiście że tak. Naklejki wykonujemy dopiero po ich zamówieniu, więc możemy zmienić kolor / kolory folii (jeśli te, dostępne do wyboru w opcjach Ci nie odpowiadają), rozmiar (aby dopasować się do innego modelu tabletu lub laptopa jaki posiadasz) lu nawet wykonać całkowicie indywidualny projekt ! Wektorowy charakter naszych naklejek, pozwala na skalowanie ich do dowolnych rozmiarów, bez utraty jakości i ostrości (w przeciwieństwie do drukowanych nalepek)

 

Apple, sraple, a ja mam Samsunga !

 

Nic nie szkodzi. Podaj nam wymiary swojego laptopa / tabletu, dopasujemy wybrany wzór do Twojego sprzętu! Wiele razy już to robiliśmy na prośby naszych Klientów!

 

Czy naklejki ochraniają cały tył iPada / iPhona

 

Nie wszystkie. Większość naszych winyli, stanowi sam wzór, i tylko on pozostanie na Twoim sprzęcie. Wyjątek stanowi seria skórek (skinów), która będzie także chroniła Twój gadget ! (dostępne wkrótce, no chyba że już je dodaliśmy ;)

 

Czy zabezpieczacie jakoś przesyłki?

 

Naturalnie. Sticky Tapes wysyłamy w bąbelkowych kopertach, ktore dodatkowo wzmocnione są kartonem. Dzięki temu dotrą do Ciebie w nieskazitelnym stanie (no chyba że pani na poczcie będzie się nad nią znęcać, no ale na to nie mamy wpływu :)

 

Czy płatność jest bezpieczna??

 

Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje system dotpay, który zrealizuje Twoją płatność i dostarczy je na nasze konto. Nie mamy dostępu do numeru Twojej karty, czy nawet numeru Twojego konta. Możesz też wybrać płatność przelewową - numer konta znajdziesz w podsumowaniu zamówienia oraz w e-mailu który dostaniesz na swoją skrzynkę pocztową.

 

Ile trwa realizacja zamówienia.

 

Od momentu zaksięgowania Twojej wpłaty, potrzebujemy od 1 do 3 dni na wysyłkę.

 

 

więcej pytań??

Napisz do Nas: sticky.tape.store@gmail.com

lub dzwoń: 505 519 592.


 


Jeœli interesuje Was muzyka filmowa to zapraszamy do Soundtracks.pl. Najnowsze newsy, recenzje i konkursy. Regulamin   |    Kontakt   

© 2010 StickyTape.pl, Design: Bezczelnie Perfekcyjni